W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem

Zaloguj się do strefy klienta
Login:
Hasło:


Hurtownia Elektrotechniczna oferuje części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne do naprawy silników elektrycznych i elektronarzędzi, a szczególnie druty nawojowe, wirniki, szczotki elektryczne, komutatory, łożyska

produkty: 0   suma: 0,00 zł








Ułóż według:
...
...
  pozycja z rysunku: 50
nr katalogowy części: 0631-113-085


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Łożysko kulkowe 6003 2Z C3 S

cena netto: 11,03 zł 1 szt.
cena brutto: 13,56 zł

  pozycja z rysunku: 50
nr katalogowy części: 1373-121-014


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 30x2

cena netto: 1,42 zł 1 szt.
cena brutto: 1,74 zł

  pozycja z rysunku: 50
nr katalogowy części: 0631-113-251


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: ŁOŻYSKO KULKOWE 6303 DDU CE

cena netto: 13,49 zł 1 szt.
cena brutto: 16,60 zł

  pozycja z rysunku: 51
nr katalogowy części: C.1373-111-228


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 29x2,5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 51
nr katalogowy części: C-31822


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Uszczelka górna

cena netto: 2,68 zł 1 szt.
cena brutto: 3,29 zł

  pozycja z rysunku: 51
nr katalogowy części: 0631-111-076


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Łożysko kulkowe 627 T1XZZ1MC4ETDEA3LJ

cena netto: 7,67 zł 1 szt.
cena brutto: 9,43 zł

  pozycja z rysunku: 51
nr katalogowy części: 1373-121-002


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 19x3

cena netto: 0,87 zł 1 szt.
cena brutto: 1,07 zł

  pozycja z rysunku: 51
nr katalogowy części: C-44940


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: TARCZA MOCUJĄCA 42

cena netto: 11,03 zł 1 szt.
cena brutto: 13,56 zł

  pozycja z rysunku: 52
nr katalogowy części: C.2026-430-045


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Uszczelka 23,5/14,5x4 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 52
nr katalogowy części: C-42634


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Uszczelka tylna

cena netto: 1,79 zł 1 szt.
cena brutto: 2,20 zł

  pozycja z rysunku: 52
nr katalogowy części: 0631-111-060


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Łożysko kulkowe 626 ZZMC3

cena netto: 6,30 zł 1 szt.
cena brutto: 7,75 zł

  pozycja z rysunku: 52
nr katalogowy części: 1260-000-073


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien zabezpieczajacy 16x1,9

cena netto: 1,26 zł 1 szt.
cena brutto: 1,55 zł

  pozycja z rysunku: 52
nr katalogowy części: C-42907/1


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: PODKŁADKA DYSTANSOWA 82x0,25

cena netto: 2,31 zł 1 szt.
cena brutto: 2,84 zł

  pozycja z rysunku: 53
nr katalogowy części: C.43727


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Tarcza oporowa 34,4/16,5x5,3 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 53
nr katalogowy części: 2026-430-028


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Uszczelka 28/19x5

cena netto: 1,63 zł 1 szt.
cena brutto: 2,00 zł

  pozycja z rysunku: 53
nr katalogowy części: 1119-110-042


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Szczotka 6,4x6,4x20

cena netto: 5,70 zł 1 kpl
cena brutto: 7,01 zł

  pozycja z rysunku: 53
nr katalogowy części: 0651-610-028


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Zawleczka S-ZN 3,2x18

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 53
nr katalogowy części: 0631-112-022


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: ŁOŻYSKO KULKOWE 6000 ZZ1C3E TD EA3LJ

cena netto: 8,14 zł 1 szt.
cena brutto: 10,01 zł

  pozycja z rysunku: 54
nr katalogowy części: C.43806


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka zabezpieczajaca 24/6,34x1 -zam. 0653-181-029 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 54
nr katalogowy części: 1373-121-006


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 35x1,5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 54
nr katalogowy części: C-31861


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Uszczelka pokrywy

cena netto: 2,05 zł 1 szt.
cena brutto: 2,52 zł

  pozycja z rysunku: 54
nr katalogowy części: 0653-331-020


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT M4x8-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 0,53 zł 1 szt.
cena brutto: 0,65 zł

  pozycja z rysunku: 55
nr katalogowy części: C.32405


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Płytka tłumiaca 183x78x1,5

cena netto: 8,03 zł 1 szt.
cena brutto: 9,88 zł

  pozycja z rysunku: 55
nr katalogowy części: 1373-121-008


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 28x6

cena netto: 1,26 zł 1 szt.
cena brutto: 1,55 zł

  pozycja z rysunku: 55
nr katalogowy części: 0631-113-134


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Łożysko kulkowe 6201-2RS C4

cena netto: 11,50 zł 1 szt.
cena brutto: 14,14 zł

  pozycja z rysunku: 55
nr katalogowy części: 0653-340-139


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW TW 4x32 KB/1

cena netto: 1,71 zł 1 szt.
cena brutto: 2,10 zł

  pozycja z rysunku: 56
nr katalogowy części: C.43144


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Nakretka specjalna M6 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 56
nr katalogowy części: 0631-113-152


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Łożysko kulkowe 6203 ZZ C4 S

cena netto: 10,45 zł 1 szt.
cena brutto: 12,85 zł

  pozycja z rysunku: 57
nr katalogowy części: C.32041


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Szczotkotrzymacz 6,3x8

cena netto: 3,24 zł 1 szt.
cena brutto: 3,99 zł

  pozycja z rysunku: 57
nr katalogowy części: 0631-242-026


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Łożysko igiełkowe NA 4901 C5 SM03

cena netto: 24,15 zł 1 szt.
cena brutto: 29,70 zł

  pozycja z rysunku: 57
nr katalogowy części: 0653-331-044


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT M5x14-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 0,53 zł 1 szt.
cena brutto: 0,65 zł

  pozycja z rysunku: 58
nr katalogowy części: C.1119-110-046


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Szczotka 6,3x8x16

cena netto: 8,48 zł 1 kpl
cena brutto: 10,43 zł

  pozycja z rysunku: 58
nr katalogowy części: 0631-242-090


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Złożenie igiełkowe K 26x30x17

cena netto: 33,50 zł 1 szt.
cena brutto: 41,20 zł

  pozycja z rysunku: 58
nr katalogowy części: 0631-278-424


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Łożysko igiełkowe F55709 SM01

cena netto: 63,32 zł 1 szt.
cena brutto: 77,88 zł

  pozycja z rysunku: 58
nr katalogowy części: 0653-340-126


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW TW 4x13 KB/1

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 59
nr katalogowy części: C.1260-000-067


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Pokrywka DBSMm 75IIB /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 59
nr katalogowy części: 0639-112-162


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Kulka 6-40

cena netto: 0,53 zł 1 szt.
cena brutto: 0,65 zł

  pozycja z rysunku: 59
nr katalogowy części: 0631-242-031


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Łożysko igiełkowe NA F-212666

cena netto: 46,75 zł 1 szt.
cena brutto: 57,50 zł

  pozycja z rysunku: 59
nr katalogowy części: 0653-340-160


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW Gb 4,8x61

cena netto: 1,89 zł 1 szt.
cena brutto: 2,32 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: C.44055


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Rolka prowadzaca DBSMm 75IIB ? zespół

cena netto: 23,53 zł 1 szt.
cena brutto: 28,94 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: C-34114


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pokrywa górna PRWg 1IIB zam. C-10105

cena netto: 157,50 zł 1 szt.
cena brutto: 193,73 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: C-42799


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Dzwignia przekładni PRCz 16/10II - zespół

cena netto: 3,36 zł 1 szt.
cena brutto: 4,13 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: C-33842


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Koło zębate Z=37

cena netto: 37,14 zł 1 szt.
cena brutto: 45,69 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: 0613-500-044


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pokrywa górna PRWg 2IIB -zam. C-10124

cena netto: 29,40 zł 1 szt.
cena brutto: 36,16 zł

  pozycja z rysunku: 6
nr katalogowy części: C.0652-620-460


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: SPRĘŻYNA SPIRALNA 6x0,25

cena netto: 2,52 zł 1 szt.
cena brutto: 3,10 zł

  pozycja z rysunku: 60
nr katalogowy części: C.0653-331-019


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Wkret M4x6-5.8-B-Fe/Zn5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 60
nr katalogowy części: 0631-113-068


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Łożysko kulkowe 6001-2RS C4

cena netto: 9,82 zł 1 szt.
cena brutto: 12,08 zł

  pozycja z rysunku: 60
nr katalogowy części: 0631-241-347


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Złożenie igiełkowe K 12x18x12TN

cena netto: 5,25 zł 1 szt.
cena brutto: 6,46 zł

  pozycja z rysunku: 60
nr katalogowy części: 0653-340-117


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW TW 5x22 KB/1

cena netto: 2,49 zł 1 szt.
cena brutto: 3,07 zł

  pozycja z rysunku: 61
nr katalogowy części: C.43410


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Listwa dociskowa 77x10x15 -zam. 0656-190-018 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

...
...


PHU SELMEX
tel. 61/86 78 189
sklep: www.selmex.pl
ul. Rolna 1
fax: 61/65 17 103 sklep: www.selmex.com.pl
62-064 Plewiska
tel. kom. 669 10 10 88
NIP 777-228-80-74
tel. kom. 601 29 33 73
Regon: 639610442
mail: selmex@selmex.pl


[CMS] by cdweb.pl