W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem

Zaloguj się do strefy klienta
Login:
Hasło:


Hurtownia Elektrotechniczna oferuje części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne do naprawy silników elektrycznych i elektronarzędzi, a szczególnie druty nawojowe, wirniki, szczotki elektryczne, komutatory, łożyska

produkty: 0   suma: 0,00 zł








Ułóż według:
...
...
  pozycja z rysunku: 61
nr katalogowy części: 0631-278-427


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Łożysko igiełkowe NA 4902 C5 IR

cena netto: 47,25 zł 1 szt.
cena brutto: 58,12 zł

  pozycja z rysunku: 61
nr katalogowy części: 1373-113-070


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien uszczelniajacy 1 A 25x37x7

cena netto: 2,84 zł 1 szt.
cena brutto: 3,49 zł

  pozycja z rysunku: 61
nr katalogowy części: 0653-331-049


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT M5x25-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 62
nr katalogowy części: C.45444


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka slizgowa 153x78x0,3 zam. C-43409 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 62
nr katalogowy części: 0631-278-422


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Łożysko igiełkowe RNA 15x23x 24,5 SM01

cena netto: 40,16 zł 1 szt.
cena brutto: 49,40 zł

  pozycja z rysunku: 62
nr katalogowy części: 0639-361-332


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien osadczy spre%yn. W 32

cena netto: 0,95 zł 1 szt.
cena brutto: 1,16 zł

  pozycja z rysunku: 62
nr katalogowy części: C-44939


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: NAKRĘTKA

cena netto: 12,08 zł 1 szt.
cena brutto: 14,85 zł

  pozycja z rysunku: 63
nr katalogowy części: C.43398


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka osadcza 12/3,75x0,3 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 63
nr katalogowy części: 0631-278-421


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Łożysko igiełkowe RHNA 354212

cena netto: 8,06 zł 1 szt.
cena brutto: 9,91 zł

  pozycja z rysunku: 63
nr katalogowy części: C-42644


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Podkładka spreżysta 4,2x0,5

cena netto: 1,37 zł 1 szt.
cena brutto: 1,68 zł

  pozycja z rysunku: 63
nr katalogowy części: 0639-361-340


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pierscien osadczy spre%yn. W 40

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 63
nr katalogowy części: 0653-340-162


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW Gb 4,8x85

cena netto: 1,18 zł 1 szt.
cena brutto: 1,45 zł

  pozycja z rysunku: 64
nr katalogowy części: C.0642-621-915


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Płytka prowadzaca 20x10x3 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 64
nr katalogowy części: 0631-133-040


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Łożysko kulkowe wzdłużne 51104

cena netto: 17,14 zł 1 szt.
cena brutto: 21,08 zł

  pozycja z rysunku: 64
nr katalogowy części: 0653-331-020


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Wkret M4x8-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 0,63 zł 1 szt.
cena brutto: 0,77 zł

  pozycja z rysunku: 64
nr katalogowy części: C-20783


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: OSŁONA PRAg 230 II E- ZESPÓŁ

cena netto: 59,85 zł 1 szt.
cena brutto: 73,62 zł

  pozycja z rysunku: 65
nr katalogowy części: C.0653-331-044


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Wkret M5x14-5.8-B-Fe/Zn5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 65
nr katalogowy części: 0639-361-328


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pierscien osadczy spreżyn. W 28

cena netto: 0,63 zł 1 szt.
cena brutto: 0,77 zł

  pozycja z rysunku: 65
nr katalogowy części: 0653-510-301


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Wkret M5x65 5,8-B

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 65
nr katalogowy części: C-42644


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 4,2x0,5

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 650
nr katalogowy części: 1362-215-067


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Rekojesc dodatkowa PRWg 1IIB

cena netto: 8,40 zł 1 szt.
cena brutto: 10,33 zł

  pozycja z rysunku: 650
nr katalogowy części: 1362-215-067


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Rekojesc dodatkowa PRWg 1IIB

cena netto: 8,40 zł 1 szt.
cena brutto: 10,33 zł

  pozycja z rysunku: 650
nr katalogowy części: 0642-124-139


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Uchwyt wiertarski PTRr 10L

cena netto: 27,30 zł 1 szt.
cena brutto: 33,58 zł

  pozycja z rysunku: 650
nr katalogowy części: 0642-124-110


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Uchwyt bezkluczykowy udarowy D13

cena netto: 50,40 zł 1 szt.
cena brutto: 61,99 zł

  pozycja z rysunku: 650
nr katalogowy części: 1362-215-067


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: RĘKOJEŚĆ DODATKOWA PRWg 1IIB

cena netto: 8,40 zł 1 szt.
cena brutto: 10,33 zł

  pozycja z rysunku: 650 -tylko FEO
nr katalogowy części: 0642-124-111


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Uchwyt wiertarski trójszczękowy PTRd 13

cena netto: 30,45 zł 1 szt.
cena brutto: 37,45 zł

  pozycja z rysunku: 651
nr katalogowy części: C-31813


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Obejma rekojesci wewn.

cena netto: 21,00 zł 1 szt.
cena brutto: 25,83 zł

  pozycja z rysunku: 651
nr katalogowy części: 0642-124-114


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Uchwyt wiertarski trójszczekowy PTRz 16

cena netto: 39,90 zł 1 szt.
cena brutto: 49,08 zł

  pozycja z rysunku: 652
nr katalogowy części: C-31814


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Obejma rekojesci PRWg zam. 0613-500-007

cena netto: 13,97 zł 1 szt.
cena brutto: 17,18 zł

  pozycja z rysunku: 652
nr katalogowy części: 0490-000-001


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Zderzak 7x400

cena netto: 5,25 zł 1 szt.
cena brutto: 6,46 zł

  pozycja z rysunku: 653
nr katalogowy części: 0653-514-388


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x20-8.8-Fe/Zn5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 653
nr katalogowy części: C-45626


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Obejma zderzaka PRCz 16/10 II

cena netto: 25,20 zł 1 szt.
cena brutto: 31,00 zł

  pozycja z rysunku: 654
nr katalogowy części: 0653-512-082


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x12-8,8

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 654
nr katalogowy części: 0653-516-082


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Sruba M10x30-8.8-Fe/Zn5

cena netto: 1,10 zł 1 szt.
cena brutto: 1,36 zł

  pozycja z rysunku: 655
nr katalogowy części: 0490-000-006


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Zderzak 6kt-6x330

cena netto: 3,83 zł 1 szt.
cena brutto: 4,71 zł

  pozycja z rysunku: 655
nr katalogowy części: 0653-132-004


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Sruba skrzydełkowa M6x12 - zespół

cena netto: 2,10 zł 1 szt.
cena brutto: 2,58 zł

  pozycja z rysunku: 657
nr katalogowy części: C.0647-351-018


nr urządzenia: 0647-34129
typ urządzenia: DBRCc 67
nazwa części: Przykładnia DBRCc 67IIB /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 658
nr katalogowy części: C.1362-215-074


nr urządzenia: 0647-34129
typ urządzenia: DBRCc 67
nazwa części: Rękojeść dodatkowa

cena netto: 6,31 zł 1 szt.
cena brutto: 7,76 zł

  pozycja z rysunku: 66
nr katalogowy części: C.0653-340-139


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Wkret do tworzyw Ph-TZ 4x32 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 66
nr katalogowy części: 0639-364-512


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pierscien spreżynujacy 24,2x2

cena netto: 1,26 zł 1 szt.
cena brutto: 1,55 zł

  pozycja z rysunku: 66
nr katalogowy części: 0653-332-019


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Wkret M6x28-8.8-B-Fe/Zn

cena netto: 1,31 zł 1 szt.
cena brutto: 1,61 zł

  pozycja z rysunku: 68
nr katalogowy części: C.1115-293-158


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Łacznik C-1 zam.1115-293-122

cena netto: 18,98 zł 1 szt.
cena brutto: 23,35 zł

  pozycja z rysunku: 68
nr katalogowy części: 0653-516-104


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Sruba M8x25-10.9 FE/ZN5

cena netto: 1,89 zł 1 szt.
cena brutto: 2,32 zł

  pozycja z rysunku: 69
nr katalogowy części: C.1136-922-071


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Sznur przyłaczeniowy HO5RN-F NR 2 4,5m

cena netto: 12,05 zł 1 szt.
cena brutto: 14,82 zł

  pozycja z rysunku: 69
nr katalogowy części: 0653-331-019


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkret M4x6-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 0,53 zł 1 szt.
cena brutto: 0,65 zł

  pozycja z rysunku: 69
nr katalogowy części: 0653-340-122


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Wkret do tworzyw Ph-TA 4x16

cena netto: 1,05 zł 1 szt.
cena brutto: 1,29 zł

  pozycja z rysunku: 69
nr katalogowy części: 0653-340-014


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: WKRĘT DO TWORZYW TW 3.5x13 KB/1

cena netto: 0,21 zł 1 szt.
cena brutto: 0,26 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C.1260-000-086


nr urządzenia: 0647-34129
typ urządzenia: DBRCc 67
nazwa części: Nakrętka skrzyd. M6 ? zespół

cena netto: 2,70 zł 1 szt.
cena brutto: 3,32 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C.43394


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Koło zebate z wałkiem DBSMm 75IIB

cena netto: 95,38 zł 1 szt.
cena brutto: 117,32 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C-31808


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Pokrywa wentylatora

cena netto: 20,29 zł 1 szt.
cena brutto: 24,96 zł

...
...


PHU SELMEX
tel. 61/86 78 189
sklep: www.selmex.pl
ul. Rolna 1
fax: 61/65 17 103 sklep: www.selmex.com.pl
62-064 Plewiska
tel. kom. 669 10 10 88
NIP 777-228-80-74
tel. kom. 601 29 33 73
Regon: 639610442
mail: selmex@selmex.pl


[CMS] by cdweb.pl