W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem

Zaloguj się do strefy klienta
Login:
Hasło:


Hurtownia Elektrotechniczna oferuje części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne do naprawy silników elektrycznych i elektronarzędzi, a szczególnie druty nawojowe, wirniki, szczotki elektryczne, komutatory, łożyska

produkty: 0   suma: 0,00 zł








Ułóż według:
...
...
  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C-31917


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Mimosród PRCz 16/10 II - zespół

cena netto: 7,88 zł 1 szt.
cena brutto: 9,69 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C-33844


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Tarcza zapadkowa

cena netto: 17,33 zł 1 szt.
cena brutto: 21,31 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C-42761


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Pokrywa korpusu PRWg 2IIB

cena netto: 14,20 zł 1 szt.
cena brutto: 17,47 zł

  pozycja z rysunku: 7
nr katalogowy części: C-47798


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: PRZEKŁADNIA PRAg 230-ZESPÓŁ KPL.

cena netto: 97,13 zł 1 szt.
cena brutto: 119,46 zł

  pozycja z rysunku: 70
nr katalogowy części: OD.03


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C, 1260-000-066
nazwa części: Odgietka 9x100

cena netto: 1,77 zł 1 szt.
cena brutto: 2,18 zł

  pozycja z rysunku: 70
nr katalogowy części: 0653-512-141


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkret M4x10-5.8-B-Fe/Zn5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 70
nr katalogowy części: 0653-510-023


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Nakretka samohamowna M8x1,25 ocynk.

cena netto: 1,26 zł 1 szt.
cena brutto: 1,55 zł

  pozycja z rysunku: 70
nr katalogowy części: 0631-113-138


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: ŁOŻYSKO KULKOWE 6202 T1XDDW1CM NS7

cena netto: 12,15 zł 1 szt.
cena brutto: 14,95 zł

  pozycja z rysunku: 71
nr katalogowy części: C.0653-331-055


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Wkret M5x20-5.8-B-Fe/Zn5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 71
nr katalogowy części: 0653-331-256


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkret M5x50-8.8-B-Fe/Zn

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 71
nr katalogowy części: 0653-191-004


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Podkładka spreżysta Z 5,1 Fe/Zn9

cena netto: 0,53 zł 1 szt.
cena brutto: 0,65 zł

  pozycja z rysunku: 71
nr katalogowy części: C-46021/1


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: PODKŁADKA DYSTANSOWA 82x0,5

cena netto: 2,05 zł 1 szt.
cena brutto: 2,52 zł

  pozycja z rysunku: 72
nr katalogowy części: C.0653-711-006


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka 5,3 Fe/Zn5 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 72
nr katalogowy części: 0653-191-006


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Podkładka spreżysta 8,2-FE/ZN9C

cena netto: 0,50 zł 1 szt.
cena brutto: 0,62 zł

  pozycja z rysunku: 72
nr katalogowy części: C-46384


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: PRZYCISK BLOKADY

cena netto: 2,05 zł 1 szt.
cena brutto: 2,52 zł

  pozycja z rysunku: 73
nr katalogowy części: C.43407


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Pokrywa DBSMm 75IIB -zam. 0656-190-017 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 73
nr katalogowy części: 0653-340-140


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkret do tworzyw Ph-TZ 3,9x13

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 73
nr katalogowy części: C-42644


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Podkładka spreżysta 4,2x0,5

cena netto: 1,58 zł 1 szt.
cena brutto: 1,94 zł

  pozycja z rysunku: 73
nr katalogowy części: 0652-620-147


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: SPRĘŻYNA

cena netto: 1,02 zł 1 szt.
cena brutto: 1,26 zł

  pozycja z rysunku: 74
nr katalogowy części: C.0653-512-139


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Wkret M4x14-5.8-B-Fe/Zn5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 74
nr katalogowy części: C-33855


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Końcówka uzębiona wirnika PRWg 1, 35, 40

cena netto: 14,70 zł 1 szt.
cena brutto: 18,08 zł

  pozycja z rysunku: 74
nr katalogowy części: C-46855


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: KOŁEK BLOKADY

cena netto: 2,63 zł 1 szt.
cena brutto: 3,23 zł

  pozycja z rysunku: 75
nr katalogowy części: C.45445


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka tłumiaca 145x76x1

cena netto: 5,78 zł 1 szt.
cena brutto: 7,11 zł

  pozycja z rysunku: 75
nr katalogowy części: 0653-340-114


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkret do tworzyw TW 4x22 KB/1

cena netto: 1,16 zł 1 szt.
cena brutto: 1,42 zł

  pozycja z rysunku: 76
nr katalogowy części: C.0656-190-016


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Dzwignia DBSMm 75IIB /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 76
nr katalogowy części: 0653-514-388


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x20-8.8-Fe/Zn5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 77
nr katalogowy części: C.0653-213-065


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Nit 6x1x14 Ms B /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 77
nr katalogowy części: 0653-512-079


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x25-8.8-Fe/Zn5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 78
nr katalogowy części: C.43400


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka wygieta 11/6,4x0,5 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 78
nr katalogowy części: 0653-512-080


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x55x8.8-Fe/Zn5

cena netto: 0,95 zł 1 szt.
cena brutto: 1,16 zł

  pozycja z rysunku: 78
nr katalogowy części: 0481-000-022


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Kołnierz

cena netto: 43,69 zł 1 szt.
cena brutto: 53,74 zł

  pozycja z rysunku: 79
nr katalogowy części: C.43401


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka osadcza 16/5,75x0,4 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 79
nr katalogowy części: 0653-512-084


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M5x65-8.8-Fe/Zn5

cena netto: 0,84 zł 1 szt.
cena brutto: 1,03 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: C.0613-500-099


nr urządzenia: 0647-34129
typ urządzenia: DBRCc 67
nazwa części: Pokrywa osłony DBRCc -zam. 0613-500-033 /wycofane -niedostępne

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: C.1362-215-071


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Rekojesc dodatkowa DBSMm 75IIB -/wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: C-31809


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Wkładka wentylacyjna

cena netto: 13,78 zł 1 szt.
cena brutto: 16,95 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: C-20958/1


nr urządzenia: 0647-15146-1, 0647-15146-2
typ urządzenia: PRCz 16/10 A, PRCz 16/10 AE
nazwa części: Stojan kompletny PRCz 16/10A

cena netto: 51,98 zł 1 szt.
cena brutto: 63,93 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: 1260-000-051


nr urządzenia: 0647-11136-9, 0647-11136-11
typ urządzenia: PRCj 10 CEO, PRCj 10 FEO
nazwa części: Klawisz

cena netto: 3,15 zł 1 szt.
cena brutto: 3,87 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: C-31880


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Wentylator PRWg 2IIB - zam. 0613-500-008

cena netto: 26,43 zł 1 szt.
cena brutto: 32,51 zł

  pozycja z rysunku: 8
nr katalogowy części: 1260-000-060


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: POKRYWKA PRAw 130IIB

cena netto: 2,05 zł 1 szt.
cena brutto: 2,52 zł

  pozycja z rysunku: 80
nr katalogowy części: C.44560


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Sznur uszczelniajacy 6x5 /wycofany -niedostępny

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 80
nr katalogowy części: 0653-512-087


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Sruba M6x20-10.9 Fe/Zn5

cena netto: 1,46 zł 1 szt.
cena brutto: 1,80 zł

  pozycja z rysunku: 800
nr katalogowy części: C-45373


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Uchwyt grota - zespół

cena netto: 103,95 zł 1 szt.
cena brutto: 127,86 zł

  pozycja z rysunku: 801
nr katalogowy części: C-45370


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Cylinder - zespół

cena netto: 174,30 zł 1 szt.
cena brutto: 214,39 zł

  pozycja z rysunku: 801
nr katalogowy części: 0643-259-003


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: KLUCZ SPECJALNY PRAc 100II

cena netto: 10,50 zł 1 szt.
cena brutto: 12,92 zł

  pozycja z rysunku: 802
nr katalogowy części: C-45371


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Uchwyt grota - zespół

cena netto: 144,22 zł 1 szt.
cena brutto: 177,39 zł

  pozycja z rysunku: 802
nr katalogowy części: 0643-242-005


nr urządzenia: 0647-22146-4
typ urządzenia: PRAg 230BR
nazwa części: KLUCZ PŁASKI 13x17

cena netto: 6,30 zł 1 szt.
cena brutto: 7,75 zł

  pozycja z rysunku: 806
nr katalogowy części: C-46413


nr urządzenia: 0647-51147
typ urządzenia: PRWG II2B
nazwa części: Cylinder wewnetrzny - zespół

cena netto: 239,93 zł 1 szt.
cena brutto: 295,11 zł

  pozycja z rysunku: 81
nr katalogowy części: C.43563


nr urządzenia: 0647-23132
typ urządzenia: DBSMm 75C
nazwa części: Podkładka 18/12x0,2 /wycofana -niedostępna

cena netto: 0,00 zł 1 szt.
cena brutto: 0,00 zł

  pozycja z rysunku: 81
nr katalogowy części: 0653-510-023


nr urządzenia: 0647-18136
typ urządzenia: PRWg 35
nazwa części: Nakretka samohamowna M8x1,25 ocynk.

cena netto: 1,26 zł 1 szt.
cena brutto: 1,55 zł

...
...


PHU SELMEX
tel. 61/86 78 189
sklep: www.selmex.pl
ul. Rolna 1
fax: 61/65 17 103 sklep: www.selmex.com.pl
62-064 Plewiska
tel. kom. 669 10 10 88
NIP 777-228-80-74
tel. kom. 601 29 33 73
Regon: 639610442
mail: selmex@selmex.pl


[CMS] by cdweb.pl